Makale

3 Yıllık Xbox Game Pass Ultimate sadece 585 TL

3 Yıllık Xbox Game Pass Ultimate, 585 ₺‘ye satılıyor. Xbox için bir kaç adımdan oluşan özel taktik sayesinde 3 yıllık aboneliği 585 TL’ye satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey alttaki adınları uygulamak olacaktır.

3 Yıllık Xbox Game Pass Ultimate 585 TL’ye nasıl alınır?

Öncelikle bu işlemleri sadece PC’de yapabilirsiniz. Ayrıca işlemlerin sonunda alacağınız +1 aylık ultimate aboneliği ile 3 yıllık pc gamepass sahibi olacaksınız. Bu arada eğer bir gamepass aboneliğiniz varsa bundan yararlanamazsınız. Bu kıyak durum sadece yeni veya aboneliği biten hesaplarda olur.

1- Öncelikle hesaba giriş yaparak bu sayfaya tıklıyorsunuz: https://www.xbox.com/…x-live-gold/cfq7ttc0k5dj/000c

2- Ekranda 1 ay ve 3 ay seçenekleri çıkacak. Herhangi birisini seçin ve katıl butonuna tıklayın. Ödeme ekranı gelecek ve siz ödeme yapmadan ekranı kapatın. Plan seçin kısmına tekrar geri gelin. Bu işlem sonrasında sürpriz bir şekilde 12 aylık seçenek önünüze gelir. Artık 12 ayı seçebilirsiniz. Ödemeyi de gönül rahatlığı ile gerçekleştirin.

3- Ödemenizi tamamladıktan sonra uğrayacağınız bir diğer adres: https://account.microsoft.com/services/ yönet deyin ve yenilenen ödemeyi kapatın. Tabi sağ üstten oturumu kapatın. Bu şekilde otomatik ödemeyi iptal etmiş olursunuz.

4- Otomatik ödemeyi kapattıktan sonra bu sayfayı açın: https://www.xbox.com/…x-live-gold/cfq7ttc0k5dj/000c  önünüze bu ekran gelir.

Xbox 3 yıllık abone 585 TL

5- Tabi aboneliği uzat seçeneklerinde tekrar sadece 1 ve 3 ay seçeneklerini göreceksiniz. Fakat önemli değil. Önce 1 aylık seçip aboneliği uzata tıklayın. Daha sonra gelen ödeme ekranını kapatın. Sonra 3 aylık seçip aboneliği uzata tıklayın ve yine gelen ödeme ekranını kapatın. Bu ikisini yaptıktan sonra 12 aylık uzatma seçeneği gelecek.

Xbox 12 ay seçeneği

Bu ekran geldikten sonra 12 ayı seçin ve aboneliği uzatın. Ayrıca aboneliğin otomatik uzatmasınıda kapatın.

6- Dördüncü maddeyi tekrar ediniz. Böylelikle seneliği 180 liradan 3 senelik gamepass gold aldınız. Otomatik yenilemeyi kapatmayı unutmayın. Bu adımda da kapatıyorsunuz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  ChatGPT nedir? Yapay zekada nasıl bir yol katettik?

7- Şimdi vereceğimiz adrese gidip 1 aylık ultimate üyeliği alıyorsunuz: https://www.xbox.com/…0?icid=cat-xbox-cp4-cta1-xgpu ultimate sadece bir seferlik sizden tahsilat yapacaktır. İsterseniz de buradaki otomatik ödemeyi de kapatabilirsiniz. İşlem bu kadar güle güle kullanın.

Mehmet Nuri ARSLAN

Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezunum. Teknoloji en büyük tutkum. Ayrıca blokzincir teknolojisini yakından takip ediyorum. Pokho platformunda haber, makale ve videolarımı takibe alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu